Хмара міток

Меток нет

Свіжі записи

0 0
Вівторок
19:30
20/08
Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку
Перекидаючи техніку як на окупованому Донбасі, так і ближче до українсько-російського кордону, Кремль тисне на Україну з військового і політичного боку. Таким чином, РФ перевіряє на міць українське політичне керівництво
Усе це відбувається на тлі розмов про ...

0 0
Субота
20:21
17/08
Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн
13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. За словами ...

0 0
П'ятниця
12:17
16/08
Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи –це поступка країні-агресору

Звільнення Романа Безсмертного з Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі, свідчить про використання Офісом президента тактики малих поступок агресору.
Звільнення Романа Безсмертного відбулося через подачу ним об’єктивної актуальної ...

0 0
Вівторок
10:03
13/08
Бойовики "ЛНР" стягнули до лінії фронту додаткові підрозділи
Протягом останнього тижня на території окупованих районів Луганської області відбувалися активні військові навчання окремих підрозділів так званого 2-го АК "народної міліції ЛНР".

Так, 2 серпня мною була озвучена інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" ...

0 0
Неділя
10:42
11/08
Порушення перемир'я на Донбасі- це спланована провокація Кремля
Порушення перемир’я бойовиками, ескалація напруженості на Донбасі – сплановано і прогнозовано. Путін хоче перевірити президента Зеленського, наскільки жорсткою буде його реакція.
Це дзеркальна відповідь Кремля. Ескалація напруженості відбулася після заяв представників ...

0 0
П'ятниця
16:23
09/08
Боротьба в "ЛНР" за фінансові потоки не припиняється.
Наразі, у самопроголошеній "ЛНР" набирає нових обертів протистояння між співробітниками так званого " МВС ЛНР" і "МДБ ЛНР".
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", ватажок терористів "ЛНР" Леонід Пасічник має наміри взяти під контроль фінансові ...

0 0
Вівторок
18:34
06/08
Гібридна війна і гібридна ціна, або Чому навколо Кремінської ЛЕП точаться дивні речі
Новопризначений голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький розповів, які основні проблеми він вирішуватиме на Луганщині. До списку нагальних проблем увійшло, зокрема, контролювання будівництва «енергомоста, який з'єднає ...

0 0
Неділя
13:21
04/08
Справедливість є. За неї варто боротися!
Наступного дня після виходу сюрпризу в програмі "Вердикт з Сергієм Руденко" на телеканалі "Еспресо.TV" з Луганської обласної області водно-цивільної адміністрації широко застосовується п'ятирічний доступ до всіх керівників Ю. Клименко.
https://www.youtube.com/watch?v=ZG2Z...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.