Блоги → Перегляд

Сучасні партачі життя

Неділя, 19:58, 23.03.14

Рейтинг
7 0
Переглядів
1724

0
0
У цій статті згадуються
Ганна Герман
Політик

  Недавно переглядав праці Олени Теліги і натрапив на статтю під назвою "Партачі життя". Почитавши кілька рядків я зрозумів, наскільки актуальними є зараз ця стаття.

  В останній час критика на дискредитацію націоналістів лунала з різних боків. Та найбільше цьому прикладалися самі ці "партачі життя". Хто такі партачі? найкраще описує Олена Теліга їх так: 

"Вони, як соняшники, хилять свої голови то в один, то в другий бік, залежно від того, в який саме бік падає сонце загальної опінії чи чийогось успіху і де саме можна витягнути максимум матеріяльної користи для себе. Під час бурі, під час боротьби, під час гострого напруження двох сторін, коли невідомо, кого чекає перемога, вони нездецидовано плутаються між одними і другими, кажучи компліменти то одним, то другим, готові стати кожної хвилини при боці все одно якого переможця, помагаючи йому лише в його останньому ударі, щоб цим дешевим коштом купити собі право бути пізніше в перших рядах коло нього.
І в той час, коли переможці, поконавши ворога, відразу ж рвуться до нової боротьби з живим, це власне вони ще довго дотоптують своїми чобітками поконаного противника, щоб крутнути закаблуком вже на його трупі – і з глибоким версальським поклоном схилитися перед новим сходячим сонцем."

Сучасних партачів, зараз більш ніж коли небудь, серед них в сучасній політиці давно відомі імена і "вірні" борці і поклонителі своїх організацій і гетьманів: Єфремов, Герман, Шуфрич, навіть Чечетов, цей список дуже довгийі сюди можна вложити майже всіх регіоналів.

Інша група партачів, ще більш небезпечна, адже вони ніби завжди з нами, хороші друзі, а насправді незнаєш коли чекати ножа у спину. Лещенко, Наєм, Кіпіані - всім відомі журналісти, відомі не тому, що вміють робити раціональні висновки чи проводити журналістські розсідування, а відомі тим що вміють критикувати, складається враження, що це вони герої майдану і їм визначати кому які посади займати, чим їздити і де жити посадовцям. Найбільше вони не люблять одної парламентської націоналістичної партії, вона їм ніби кіска в горлі, тільки щось не так, завджи знайдеться на кого спихнути, кого зробити винним, адже це легше ніж проводити розслідування. Не люблять вони цієї партії бо вона ламає їм всі їхні міфологеми і не вписується в їхні плани. Може й тому що вона захищає в першу чергу українців і виступає проти гомосексуалів, що їхні захисників космополітизму ще більше нервує...

Але найбільш цікавим є те що тим партачам вдається з очевидного зробити неочевидне, з правди зробити брехню, а з фарисеїв робити героїв. Питання чому вони так вміло це вміють робити? - відповідь проста бо зрада і брехня стало для них буденністю...Хтось каже про зомбоване російське телебачення, а не баче у себе під носом власного фарисейського...

Мало хто знає, що власником телеканалу "ЗІК" є один з найбільш зрадників помаранчевої революції - Петро Димінський, який ще на виборах 2006 року тушкувався з Нашої України в партію регіонів і зараз має багато спільного бізнесу з регіоналами..Може тому цьому каналу так гарно получається критикувати і обливати брудом націоналістів...

Ще одим партачем життя є всім відомий колишній голова НТРК... В той час коли вбивали людей, коли нація повстала проти режиму, цей партач висвітлював по телебаченню,яка хороша в нас влада і Президент, а на майдані - одні екстримісти...Хіба має право на існування така людина, на руках якої кров людей і кров нації, яка пробилася до світла свободи? Але ні, в кожного партача є друг, який захистить іншого партача, щоб самого не підставили, а з справжніх героїв вони зроблять винних у всіх земних гріхах. І тільки змінилася влада, вони зразу підлаштовуються під неї...

Як пише О.Теліга:  Бо в той час, як інші переживають всі злети і неповодження своєї ідеї, разом з нею виходячи на сонце або усуваючися в найглибшу тінь, партачі життя є завжди елітою, незмінно, після всіх завірюх виринаючи біля нових тронів – все одно яких володарів – і з енергією, не зужитою на абсурд якоїсь ідеї, відштовхуючи навіть тих, що всі свої сили віддали власне цьому, нарешті тріюмфуючому, абсурду."

Тому поки ми не очистимося від від цих "партачів життя", ми не зможемо змінити системи і побудувати справді сильної держави. Завдання №1 - очиститися саме від чих партачів, адже явних ворогів ми вже здолали лишилося подолати фарисейство.

І на кінець цитата:

Якщо ти зустрів змію і зрадника, - першим убий зрадника. (Східна мудрість)

Коментарі

mart mart 02:52
+3
+ так---але як?
0

вбити 1600000 путінської спецури?
Андрію, не бери прикладу із придурків старших.
А поки є можливість, то вникни в діамат та політекономію.
А потім читай мій блог тут.
Спробуй зрозуміти, що давно вже пора укрпатріотам набувати світоглядної грамотності.
-3

Панове дурнуваті мінусюки, для чого ви так хизуєтеся власною дрімучістю?!
Об Лом   11:09
0

Зрадников треба вбивати негайно та швидко або навпаки !
0

Дмитро Клець 07:35
Андрію, не бери прикладу із придурків старших.
... читай мій блог тут.
==========
Скільки Вам років? ))
kytay kytay 08:31
-2
Всі організатори майдану 1,2,3 отримаютьвід путіна героя росії
майдан 3 довалить то що залишилося від держави і потреба в виборах і політиках відпаде
Об Лом 10:04
-3
Vfqlfy ljk;ty cnjznm lj rjywf !
+1

xs'uj&
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.