Блоги → Перегляд

Ініціативи Порошенка сприяють зростанню сепаратистських загроз у різних куточках України

Понеділок, 20:53, 27.06.16

Рейтинг
0 3
Переглядів
2661

0
0
У цій статті згадуються

Ініціативи Петра Порошенка по створенню в майбутньому кримськотатарської національно-територіально автономії в Криму породили небезпечний прецедент і готують ґрунт для подальшої федералізації України.

 

Яскравий тому приклад — круглий стіл, проведений у Києві під егідою фонду “Українська політика”.

 

На круглому столі говорили про перспективи створення нових автономій на тих територіях, де присутній значний відсоток представників національних меншин. Так, на Закарпатті учасники круглого столу вважають доцільним створення аж трьох національних автономій.

 

Один із організаторів круглого столу Кость Бондаренко припустив створення автономії на півдні України: “По суті, конституційна реформа, ініційована Президентом, передбачає, що в Україні з'явиться 3-4 регіони з особливим статусом. Йдеться про Крим, про Донбас, про Київ і останнім часом заговорили в цьому ключі, зокрема одеський губернатор Саакашвілі, і про Одесу”.

 

Про мету проведеного круглого столу дуже багато говорять біографії його учасників. Так, згаданий К. Бондаренко був членом Гуманітарної ради при президенту Януковичу, на комерційній основі тісно співпрацював з Партією регіонів, намагаючись відбілити її імідж. Інший учасник круглого столу — Василь Волга, лідер проросійського об'єднання “Союз лівих сил”.

 

Таким чином, відштовхуючись від сумнівних ініціатив Порошенка, проросійські сили запускають процес дезінтеграції України. Імовірно, кількість подібних круглих столів та інших заходів зростатиме, аби інформаційно підготувати українське суспільство до реальних кроків по федералізації України.

 

І Росії, і Заходу вигідна слабка, внутрішньо поділена Україна. На жаль, для нинішньої влади поступова федералізація України цілком прийнятна. Адже для Порошенка та таких як він головне — це, маючи мандат із-закордону, втриматися при владі.

 

 

 

 

 

Коментарі

Одні в мільйонний раз повторюють остогидлу іще з 1991-го року жуйку про автономії-федералізації, а другі (явно з тої ж компанії!) в тирнетах поспішають звинуватити Порошенка. До нього звинувачували людей із іншими прізвищами - на кого Москва "фас!" прокомандувала.
Единий народ в украіні що немае державності, це Кримські татари, та і то на відповідномуісторичному періоді. Вони едині мають право на автономію в межі істричних територій. Інші нацменшини в Украіні мають статус діаспори мігрантів, а тому мають вибір жити в Украіні серед украінців. Хто незгоден, той можеповернутися на батьківщину преднів, в державу свогр походження в режимірепатриаціі.
Приєднуюся до пана Георга. Крим та кримські татари - окрема стаття. Що українці, що росіяни у Криму - гості! А для них це - Батьківщина.

Всілякі там росіяни, вірмени, греки, болгари - на території України мають бути українцями, а їхня національна приналежність - справа сімейна, що містить в собі їхні приватні забаганки співати, танцювати, вивчати у недільних школах свою культуру тощо.

І ніяких філій Грузії, Кацапії, Греції чи Франції тут не було і не буде, як би там не хотілося всіляким різним рилам.
0

І сепаратизму в Україні не було і не буде. Ніколи!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі