Блоги → Перегляд

Савченко лише продовжує політику Порошенка

Вівторок, 09:59, 13.12.16

Рейтинг
5 0
Переглядів
2026

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Зустріч Надії Савченко з представниками “ДНР/ЛНР” у Мінську викликала шквал емоцій. З одного боку, така реакція цілком закономірна і справедлива. Але, з іншого боку, багато хто не бачить головного: поведінка Савченко є логічним продовженням політики Порошенка.

 

Військове протистояння на Донбасі як “громадянська війна”, необхідність вести переговори з “ДНР/ЛНР”, “гуманістична” риторика — усе це забезпечило Савченко скандальний імідж і звинувачення у праці на Медведчука або ж безпосередньо на Москву. Але хіба у випадку Порошенка ми бачимо не подібні речі?

 

Система міжнародних переговорів, у якій погодився діяти Порошенко, розглядає війну на Донбасі якраз як громадянське протистояння. Росія у цих переговорах виступає як одна з сил, що сприяє утихомиренню конфлікту.

 

Звісно, існує ще й площина демагогічних заяв Порошенка. Але погодьмося, що це вже якась шизофренія: на рівні дипломатичних переговорів визнавати іноземне вторгнення “громадянським протистоянням” і говорити про агресію як агресію лише у виступах, котрі не мають ніякого юридичного статусу.

 

Політика Порошенка частково реалізує прагнення Савченко легітимізувати “ДНР/ЛНР”, бо ж чим як не легітимізацією є сам факт офіційних переговорів за участі держави України і представників терористичних формувань?

 

Савченко вміло прикрашає свою діяльність апеляціями до людяності, створює імідж борця за інтереси полонених і так далі. Але ж Порошенко також, виправдовуючи політику Мінських домовленостей, постійно торочив, що він — “Президент миру, а не війни”.

 

Ще тоді, коли існувала можливість звільнити окуповані землі військовим шляхом, і Порошенко, і представники його команди не переставали говорити, що турбуються у першу чергу про людське життя. Наприклад, ще восени 2014 Клімкін заявляв, що Україна не буде відвойовувати Донбас, бо... у випадку ведення бойових дій може постраждати цивільне населення. Безглуздо заперечувати важливість зведення до мінімуму жертв серед цивільних чи, тим більше, зусиль, докладених задля звільнення полонених. Але державні інтереси на те і є державними, аби стояти вище інтересів окремих громадян. Першим цим принцип почав ігнорувати саме Порошенко (при цьому йому навряд чи йшлося про інтереси самих людей).

 

Нарешті, хіба не Порошенко відповідальний за ситуацію, коли Україну на міжнародних переговорах представляли особи з сумнівним юридичним статусом і з ще більш сумнівною політичною репутацією? Хіба Порошенко не несе відповідальності за те, що від імені України виступали Кучма, Шуфрич, Медведчук? Якщо вести важливі переговори від імені України (!) може кум Путіна Медведчук, то чому цього не може робити Савченко?

 

За абсурд, котрий ми бачимо, відповідальність найпершим несе Порошенко. Савченко цим абсурдом лише користується.

Коментарі

Савченко призвана (сама того не розуміючи) відволікти увагу людей від нової реформи судовї влади.

Зараз, на аукціон-судах, програвшій стороні хабарі/відкати вже не повертаються - Путін воює в цілому світі і йому треба гроші, багато грошей, дуже багато грошей..

А у Савченко нема ні повноважень ні бізнесів, щоб переплюнути Порошенка у шкідницті - це ж очевидно..
mart mart 10:20
+2
+1
ми в такій ситуації що при владі сумнівні особи і більш важливим є врешті когось кращого туди поставити ніж вирішувати справу Донбасу.бо ці особи наживаються на всьому де тільки є можливість і на війні чи хаосі теж.
їм навіть вигідна мутна вода щоб зловити більше риби.

я за Савченко бо вона собі своє робить щоб звільнити людей.
а тихо сидіти і чекати в цій справі --так це всі роблять.
і ще хочуть щоб і вона не рипалась.
+3

Ви справді маєте віру у щирість Савченко?

Щодо змін на владному олімпі - погджуюся
0

Савченко для Кремля - корисний дурень (полезный дурак, полезный идиот).

Не думаю, що вона працює за гроші або по лінії ФСБ.
Тут інший фактор:
"...На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним что хош..."(с)
+1

Савченко, на жаль, поводиться, як мінімум, неадекватно. Її вчинки можна порівняти, хіба що, з поведінкою норовливої та украй невихованої капризулі років 3-5.

"Хочу - і роблю!" - це не стиль життя розумної дорослої людини.
+1

mart mart 10:20

У дорослому світі так не робиться. По-перше, вона, Надія, забуває, що вона не Тарзан у спідниці, а член парламенту, тобто особа державна, тому ПРОСТО ЗОБОВ'ЯЗАНА корегувати дії і з державною політикою, і з тими, хто офіційно контактує з кацапськими окупантами.
До того ж вона - доросла баба 35 років, а не 15-річна скажена оторва з банди шалених байкерів.

Якщо не знати, хто вона така, кожен, глянувши, скаже: "Та вона, мабуть, не виходить з буцегарні!"

А уявіть її у себе вдома...
0

Вона курить цигарки.
А цигарки зараз з якоюсь хім.наркотою..
Мудрі люди, коли почався весь той кіпіш з Савченко, відразу побігли виясняти - кому це вигідно і що в цей момент робить Порошенко?

Бо реальна влада у нього, а не в якоїсь там Савченко..
Кажу вам - весь цей кіпіш з Савченко, це операція ФСБ по відоліканню українців від самого важливого.. Блін, це ж кошмар якийсь:

Савченко согласилась помочь боевикам “ДНР” открыть “посольство республики” в Киеве ВИДЕО https://inforesist.org/zhurnalistyi-predlozhili-savchenko-sotrudnichestvo-ot-imeni-boevikov-ona-soglasilas/ …

Савченко готова лишиться неприкосновенности | InfoResist https://inforesist.org/savchenko-gotova-lishitsya-neprikosnovennosti/ …

Скандальный эксперимент: Савченко согласилась на сотрудничество с "агентами "ДНР". Опубликовано видео...

Зараз ФБСУ почне ще якогось дядю-Ваню розкручувати - "валять ваньку" (ще одна штучка у них?)..
РУНА не є "особистим проектом" депутата Н. Савченко.
http://politiko.ua/blogpost141305
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі