Блоги → Перегляд

Імперіалізм, як завершуюча стадія капіталізму. Історична правда олігархічних держав до виборів в Україні.

Вівторок, 04:48, 12/02

Рейтинг
1 0
Переглядів
327

0
0
0
У цій статті згадуються
Юрій Бойко
Політик

За більшовистських злим генієм Ульянова-Леніна імперіалізм як вища стадія капіталізму приймає гібридні територіальну форму, що ми бачимо нині і в Україні.

Прологом до нинішнього стану  було постколоніальне минуле і компрадорське влада під впливом імперіалістів РФ та інших країн. Це демонструє і склад влади в Україні, де переважають представники нацменшин і особи з подвійним і потрійним громадянством.

Показово перелік якостей сучасних імперіалістів:

- олігарх в країні бізнесінтересів для захисту "власності" через пряме чи лоббізм керівництво зазаконодавчими та виконавчим функціями влади;

- екстериторіальне збереження і примноження капіталу через підставі та множинні  ПРЕДСТАВНИЦТВА ("дочки", фірми одноденки, "іноземні інвестори", тощо). Недарма в часи перебудови кінця 80-х, з`явилася "просвітницько брошюра за теми: Як імперіалістів ховають свої капітали і роблять оборудки...Так перемогли і розвалити СРСР. Як кажуть, допомога допоможе зруйнувати економіку своїми силами.

 - переважають представники мігрантів з нацменшин та особи з подвійним чи потрійним громадянством;

 - КАДРОВІ ПИТАННЯ ВИРІШУЮТЬСЯ З СЛУХНЯних лотів, ЧИ хитромудрих  чи досвідчених ПОДЕЛЬНІКОВ. ПЕРЕВАЖАЮТЬ СВОЇ З НАЦМЕНШИН ЧИ ЛОХИ З АБОРИГЕНІВ. (ПСИХОЛОГІЯ -СВІЙ-ЧУЖИЙ).

 - власники нерухомості в інших країнах, як форма збереження капіталу.

 - наявність інтересів та виробництва в інших країнах ЗА МЕХАНІЗМОМ СТРАХУВАННЯ ШЛЯХОМ ЕКСТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗПОДІЛУ ПО РІЗНИМ КОРЗИНАМ.

 - 

За всіма ознаками ми бачимо, що ми МАєМО ІМПЕРІАЛІЗМ!

ВИБОРИ ПОВИННІ ВИКЛЮЧИТИ ПРИХОД ДО ВЛАДИ ІМПЕРІАЛІСТІВ ЧИ ЇХ ПРЕДСТАВНИКА. ІНАКШЕ УКРАЇНА ЗАЛИШИТЬСЯ ДОНОРОМ ОЛІГАРХІВ ІМПЕРІАЛІСТІВ, ЩО ЗА СВОЄЇ ПРИРОДИ НЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ В БАГАТИЙ І НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ.

Найбільші імперіалісти України представлені в рейтингі олігархів, де найбільш впливові мають лоббізм у владі чи як Порошенко, Бойко, та більшість "регіонслів" присутні у владі.

Для України мають найбільшу перспективу в позитивному прогнозів ті особи, що наводять лад з неможливість існування імперіалізму і ІМПЕРІАЛІСТІВ через ревізію законодавства в інтересах народу і середнього класу. Налог на багатство та повернення капіталів з офшорів, це найменше, що можливо зробити.


Коментарі

Імперіалізм, як завершуюча стадія капіталізму. Історична правда олігархічних держав до виборів в Україні.
==========
Як корабель назвали,
так і поплили.. (
Імперіалізм був і при рабовласництві, і у дикунів Америки до її "відкриття".
Завершуюча стадія капіталізму, це гуманізм.
Історична правда, це фантастика. Насправді історію роблять ті, хто вміло стирає нашу память.
Олігархи, це збирачі корупційної податі, неопоміщики, колектори що друть шкіру з людей.
Вибору в Україні не було ніколи. Був плебістид - не плутати з плебісцитом (лат. plebiscitum).
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.