Блоги → Перегляд

Про кандидатів та про свіже і гниле.

П'ятниця, 11:11, 15.03.19

Рейтинг
7 0
Переглядів
2066

0
0

 

9560f19865d01bfd738608345bbced0d-full.jpg

Дивлюсь я на стару колоду політиків, які намагаються, через свого кандидата залишитися при владі і мене не покидає відчуття, якого-то сюрреалізму. Всі штовхають свого, щоб потім п'ять років жерти і відпочивати, начеб-то і не було Майдану.

А тепер про президентскі перегони.

Одразу  кажу, я ще не визначилася за кого буду голосувати, але ж...

Кандидат у Президенти, який і є зараз таковим в своїй технолгії взагалі нічого не поміняв. Все те, що він обіцяв і казав на минулих виборах, каже і зараз. Єдине не вистачає двох тверджень про зарплату війсковим у тищу грн. на день і про закінчення війни за лічені тижні. А так все, як і раніше. Люди дивляться і звичайно ж не вірять. На що цей кандидат разраховує не розумію.

ЮВТ наступає на тіж самі граблі, бо знов обіцянки і не яких конкретних пропозицій, що до реформування державно-політичної системи. Люди таке вже чули, але ж при цьому довіряють їй мабуть більше ніж першому.

Команда ЗЕ щира, вони нові і намагаються конкурувати з першим і другою. Але ж, як бачимо у них нема досвіду політичної боротьби. Натомість, коли я слухала виступ Зеленьського у Гордона, то мене зачепило його розуміння, як він буде міняти цю ганебну систему. Він казав про ревізію законодавства України і прийнняття системоутворюючих законів. Як на мене, це каже про його продвинутість в системному бачені вирішення проблем країни в порівнянні з його опенентами. Це дійсно плюс. Чи бачить це народ в своїй масі не знаю, мабуть ні, а може я і помиляюсь.

А зараз два слова про політичних щурів, які вже на старті. Чим ближче до дня виборів, тим дзвінкіше нервова струна. Щури поки що розгублені. З Зеленнським все зрозуміло, він вже сказав про те, що не візьме до себе стару колоду, тому щурам потрібно негайно визначатися з ЮВТ чи з ПОП. Як бачимо перегон щурів очолив Аваков, він зі своїм НК вже в команді ЮВТ. Лещенко і Наєм теж вже спригнули з корабля БПП, але ще не приземлилися, бо їх ніхто поки не чекає, ані ЮВТ, а ні ЗЕ.

Вважаю, що після опублікування рейтенгів на предостанньому тижні, всеж таки постріл зі стартовго пістолету пролунає і ми побачимо масове переобування в повітрі українських політиків.

Видовище буде огидне, але ж нічого нового нас не очикує. Після презедентських виборів ми  станемо свідками того, як ці  щури будуть стояти в черзі до списків партій чи   засіватимуть виборчи округі.

Тому, мораль така:  краще нове і свіже, ніж старе і гниле.

 

 

Коментарі

"Кадры решают всё!" - афоризм Сталіна (1935 р.).

В СССР всі «відділи кадрів» очолювали співробітники ЧК-КГБ, а зараз очолюють співробітники ФСБ РФ. Всі наші біди в тому, що фактичними ліфтерами українських "соціальних ліфтів" є агенти ФСБ.

Не хочете старого?
Так вони Вам підшукали свіжак!
+7

І що ж робити, ще 30 років чекати від старої колоди щастя?
0

Україна забагата, щоб її залишили в спокою. Нас будуть дурити, окрадати і нищити.
Нужно менять на новых, потому что сказка про то, что только нафталин понимает и может руководит, лично мне уже изрядно надоела. Зеленский рулит!
0

Чим Зеленський сподобавсь Луганську?
Реклама от ПОПа уже вызывает рвотный рефлекс. Визжит, аж жилы на шее надуваются, отак до влады ему лишенцу хочется.
+1

Порошенко брехун, жадібний злодій і вбивця. Це очевидно.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі