Блоги → Перегляд

«Парадоксальна Друга світова, або як Польща перемогою над більшовиками, поклала початок новій світовій війні»

Субота, 20:06, 18.05.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
1329

0
0

«Парадоксальна Друга світова, або як Польща перемогою над більшовиками, поклала початок новій світовій війні»

Другої світової як такої могло не бути, або вона просто мала інших учасників та час! Мало хто згадує про одну війну, яка доклала зусиль для початку Другої світової, а саме Радянсько-Польська війна 1920-1921 рр. У 1920 році Громадянська війна на просторах колишньої Російської імперії йшла до логічного кінця. Червоні мали більшу половину території під своєю владою, а Білогвардійці проводили евакуацію з Криму, а далі емігрували, здебільшого у союзну Францію! Ленін, який розумів, що війна майже виграна, хотів втілити план «світової комуністичної революції». Коли його війська йшли в наступ на Захід, на Східну Польщу (перед першою світовою Польща, колишня Річ Посполита, була розділена між трьома імперіями: Німецькою, Австрійською та Російською, остання утворила Царство Польське з центром у Варшаві). Проте майбутній президент «Другої Речі Посполитої» - Юзеф Пілсудскі, не хотів бачити комуняк у Польщі. Він сформував армію з колишніх польських полків, які були у складі Австрійської армії та дав опір окупантам. Хоча спочатку було не весело, комуністи дійшли до меж Варшави, і тоді вони почали марити «світовою революцією», типу уранці – Варшава, обід – Берлін, вечеря – Париж і Лондон! Але сам Бог був проти плану комуністів! В результаті відбулося «Диво на Віслі» (Вісла – річка, яка протікає по центральній Польщі), яке відкинуло комуністів від майбутньої столиці. Пілсудскі разом з військами Симона Петлюри, тіснили ворогів на Схід, наступ був завершений Рижзьким мирним договором 1921 року, згідно якого Західна Білорусь та Західна Україна, відходили Польщі, а Петлюра з військами УНР залишилися біля «розбитого корита» (сенсу описувати долю УНР не бачу, бо всі справжні українці знають свою історію, тому вони пам’яють, який був подальший сценарій молодої Української держави).

Головна суть цієї війни полягає в тому, що Пілсудскі  не дав комунякам взяти Варшави, бо якби вона впала, то Ленін був би біля стін Берліна! А у новій німецькій державі під назвою Веймарська республіка, армія якої, була зведена всього то до 100 тисяч, відбувалося протистояння німецьких комуністів з НСДАП, тобто нацистами. І якби Ленін взяв Варшаву, то він прийшов на допомогу німецьким комуністам, а Веймарська армія, яка була ослаблена, не дала опору, бо її військові також поділилися на два табори – комуністів та нацистів! В першій половині 20-х, комуністи були популярні у Німеччині, тому тоді вони могли за підтримки, того же Леніна зробити свою країну – червоною! А далі на черзі була Франція і Британія, але вони швидше всього дали опір, бо комунізм був популярний тільки серед робітничого класу, а не армії. Максимум було би повстання, яке придушили. Але тоді Третього Рейху і Гітлера як політика, не було би в Німеччині. І Друга світова, якби відбулася таки, то уже з іншими військовими блоками! Але в 1939 році, Гітлер напав таки на Польщу, яка колись врятувала його політичну карєру!

Взагалі Друга світова залишила багато питань на які відповіді і досі не має! Наприклад всі ми знаємо, що після закінчення війни, для нацистів був створений Нюрнберзький процес, але для фашистів, тобто італійців (для далеких, особливо «гомосовєтікусів» Нацизм – Німеччина, Фашизм – Італія) не було зроблено ніякого так званого процесу. Складається враження, що про італійський фашизм забули, і те, що Італія на ряду з Японською імперією та Третім Рейхом утворювали Союз! Тільки постраждав очільник Фашистської партії – Беніто Муссоліні, якого стратили партизани у квітні 1945 року! Для японських офіцерів, також як і для німецьких зробили судовий процес, але в них імператора Хірохіто, який втягнув країну у війну не притягнули! Він залишився живим і навіть ще пожив після війни, забувши про кодекс «Бушидо», згідно якого, він мав після поразки, собі зробити «сеппуку»! Також цікавим фактом є те, що Католицька церква на чолі з Папою, допомагали втікати колишнім німецьким офіцерам, зробивши так звану «щурячу стежку» через Італію, яка виводила на короблях через Середземне море до Латинської Америки. Те що Папа Римський був масоном і він міг вплинути на долі італійських офіцерів та Італії в цілому, то і  дурному ясно! Але порівняно до німців та японців – не справедливо! Вони були повноправними членами Осі – Рим-Берлін-Токіо та мали бути засудженими, але…

 

 

 

Коментарі

mart mart 02:03
0
а скажи: як італійські фашисти повелися з євреями?
vova stasyuk   14:07
0

Вели антисемітську політику і висилали в німецькі гето!
vova stasyuk   14:08
0

Італійці були в одному казані з німцями, але оминути суду, тільки Муссоліні стратили!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі