Блоги → Перегляд

Пенсія у країнах колишнього радянського простору

Субота, 18:33, 17.10.20

Рейтинг
6 0
Переглядів
503

0
0

Середній розмір місячної пенсії у доларах США

Країна Доларів
Естонія 434
Латвія 315
Литва 286
Росія 216
Білорусь 159
Казахстан 137
Азербайджан  117
Туркменістан 93
Вірменія 84
Киргизстан 76
Грузія 75
Україна 65
Молдова 64
Узбекистан 35
Таджикистан 30
Польща 538
Румунія 446
Словакія 502
Чехія 460
Фінляндія (для порівняння) 1781

 

Коментарі

Олег, де Ізраїль?
Дана таблиця наочно демонструє, як Україна, котра була другою в СРСР після Росії за економічним потенціалом, навіть у пенсійному плані скотилася на 12-те місце серед колишніх братніх республік. І продовжує скочуватися далі. За 29 років так званої "незалежності" ми побачили, що межі в зубожінні українських громадян не існує. Бездарне керівництво країни з кожними новими виборами, накопичуючи все більше і більше помилок, сіє хаос і паніку та зіштовхує країну у бездонну прірву, з якої немає вороття. Сьогодні в такій економічній прірві вже опинилися Гондурас, Сірія, Еквадор, Намібія, Мадагаскар тощо, населення яких животіє у злиднях.
Справа у тому, що це вже далеко не "хі-хі" і не "ха-ха". Якщо й надалі українці обиратимуть до всіх рівнів виконавчої і представницької влади знахабнілих, аморальних та криміналізованих виродків усіх мастей і відтінків, то до 2031 року України, як суверенної держави не існуватиме. Її розділять між собою, більш сильні та успішніші сусіди, як країну, яка не відбулася. І знову почнуться довгі віки цивілізованого рабства. Ось така цілком можлива і невтішна перспектива.
Українська влада, не маючи історичного досвіду державотворення, остаточно заплуталася і тепер блукає навпомацьки, як сліпий у пітьмі. Крім того, сам апарат з 1991 року як був радянським, так і залишився до цього часу наскрізь просякнутий радянщиною.
Влада, яка потребує поводиря чи зі сходу, чи з заходу, - не влада, а зборище пройдисвітів, які опікуються не благом держави та її громадян, а власними ницими фінансовими та шлунковими інтересами.
Виникає цілком слушне запитання: на яку холеру нам, українцям, потрібна така влада, коли державою здебільшого керують не нормальні люди, а "кримінальні злочинці"?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі