Блоги → Перегляд

ДОРОГУ МОЛОДИМ І ПЕРСПЕКТИВНИМ

П'ятниця, 11:53, 23.10.20

Рейтинг
7 0
Переглядів
936

0
0
У цій статті згадуються

 

     У нині далекому 2008 році, у своїй статті «Через чотири роки», присвяченій Помаранчевій революції, я писав: «…А тепер, коли навколо все притихло і люди розійшлися по домівках, я не бачу навкруги нічого живого, окрім дітей. Лише в них тепер я шукаю своїх!»

     І ось, через 11 років, наступив переломний квітень 2019-того. До цього часу колишні діти підросли, змужніли, стали дорослими, тобто потужною суспільною силою. Їм виповнилося по 18-29 років. Народилися та виросли нові молоді покоління, про які я так палко мріяв і яких, на жаль, не розпізнав у 2019 році. Мені чомусь здавалося, що це не ті «діти», на яких покладалися мої надії, що вони якісь не такі, не схожі на мою мрію. Але з часом, після кропітких порівнянь та роздумів, я дійшов до висновку – вони ті, про яких я так палко мріяв! Це мої діти – ідеалісти і романтики, котрі почали задихатися в нестерпній і задушливій українській дійсності.

     І ці, мої діти, вирішили тихо та мирно, без майданів, погромів і хаотичної пальби, спихнути з вершини державної піраміди злодійкуватих, корумпованих «батьків» - матеріалістів та поміняти на нові незаангажовані і незаплямовані обличчя. Як відомо, обличчям кожної країни є її керівник або президент. І вони поміняли амбіційного, самовпевненого, з довгим корупційним шлейфом Петра Порошенка на поміркованого реформатора не політика Володимира Зеленського.

     Другим їхнім не менш важливим кроком була кардинальна зміна, здавалося б такої звичної і незмінної розстановки політичних сил у Верховній Раді. Депутатами здебільшого були обрані невідомі до того в політиці молоді люди з чистою, незаплямованою репутацією, яким повірили виборці.

     Якщо перший удар по злочинній владі на президентських виборах можна порівняти з ударом по голові, то другий удар на парламентських виборах можна порівняти з ударом в груди старої політичної системи, яка 28 років владарювала, зухвало руйнувала та грабувала країну і цинічно знущалася з українського народу. Тепер залишилося нанести третій вирішальний удар під дих престарілим місцевим не менш корумпованим та злочинним політичним кланам. І це слід зробити 25 жовтня 2020 року! Потрібно вирвати з їхніх рук останні важелі влади, щоб раз і назавжди відкинути у небуття та нарешті зупинити болісне для багатьох падіння країни в економічну та соціальну прірву. Думаю, що і це завдання у більшості областей буде виконане.

     То хто ж вони – ці нові молоді покоління українців?

     До першого такого покоління, народжених з 1989 по 1995 роки, належать молоді люди, які здатні зробити несподіваний прорив до поставленої суспільної мети та розробити нові шляхи щодо її досягнення. Активність таких людей схожа на вулкан, який несподівано пробудився, вона дуже потужна. Такі люди готові жити та терпіти тимчасові негаразди заради майбутнього, активно змінюючи соціальний устрій.

     До другого покоління молодих українців, народжених з 1996 по 2003 роки, належать люди, які живуть з усвідомленням повної внутрішньої свободи, тобто без комплексів меншовартості та власної неповноцінності, характерних для старших (радянських) поколінь українців. Вони являються носіями справжнього гуманізму, який іноді може проявлятися в анархізмі (непідкоренні волі властей). Як правило, такі люди володіють прекрасними інтелектуальними здібностями. Це і сильна воля, і гострий розум, і інтуїція. Вони легко позбавляються від усього старого, віджилого. Правда є небезпека, що руйнуючи старі устої, вони можуть нічого не дати взамін.

     До третього покоління, народжених з 2004 по 2011 роки, належать молоді люди, які сповідують загальну готовність до взаємодопомоги. Синтез віровчень, нові напрямки у духовному розвитку, широкий інтерес до містики. У людей цього покоління формуються прекрасні інтуїтивні здібності та здібності до науково-дослідницької діяльності. Однак є небезпека відійти від реальності у світ абсолютних ілюзій.

     Це покоління також схильне до ризику, воно володіє магнетизмом. Такі люди прагнуть жити за універсальними космічними принципами та будувати майбутнє, об’єднуючись у добровільні союзи (партії) однодумців.

     Вони здатні створити нові економічні та владні структури. Дуже працездатні, цілеспрямовані, вірять у краще майбутнє. Частина представників цього покоління може бути занадто консервативною, честолюбною та користолюбною і навіть деспотичною.

     Таким чином. ми бачимо, що покоління, які народилися в незалежній Україні, не мають комплексу меншовартості, характерного для старших поколінь. Вони більш активні, ініціативні, готові терпіти тимчасові матеріальні та побутові незручності заради майбутнього. Вони являються носіями справжнього гуманізму та володіють прекрасними як інтелектуальними, так і науковими здібностями. Достатньо релігійні, прагнуть до духовного розвитку і готові до взаємодопомоги. Ці покоління прагнуть жити за універсальними космічними принципами. Вони здатні створити нові владні та економічні структури і вірять у краще майбутнє.

     Тож бо – дорогу молодим і перспективним!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі