Блоги → Перегляд

#Майдануті‼️

Неділя, 04:14, 22.11.20

Рейтинг
1 0
Переглядів
313

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

 

РОМАН РЕВЕДЖУК Опубліковано 
question-circle_filled_24_fds-secondary-icon.png  · 17 год  · 

#Майдануті203c.png
1f5e3.png Спостерігаю, як вчора увесь день вішають собі на фото нав'язану російською пропагандою мантру про державний переворот. Про якихось лідерів розповідають. Лідерів собі понавішували і вірять ідолам. А ще хтось дивується потім чого майданутими називають. Бо стадо і комплекс неповноцінності. Я - майданівець, але не майданутий. Чуєте, раби - я вільна людина. І я не був на майдані за жодних лідерів. Я був за Україну і за гідність, яку ці ідолопоклонники зрадили і продовжують далі зраджувати молячись своїм політичним ідолам.
Для мене Бог і Україна понад усе 270c.png1f1fa_1f1e6.png
Сьогодні є триголова гідра, яка п'є кров моєї країни - це Порошенко, Медведчук, Аваков і вони мають бути знесені силою революції у тюремні застінки. Не вірте цим паскудам. Не вірти жодному їх слову. Ще на майдані я сказав, що всі хто до 2013го був на політичні сцені мають піти. Мене тоді називали провокатором. Мене не чули. А сьогодні згадайте мої слова і подивіться на результат. Я і сам не маючи підтримки, щоб не впадати у відчай понадіявся, що вдасться. А результат?! Вони нас обдурили і продовжують далі робити між нами ворожнечу навішуючи різні ярлики. То "нога москви", то "рука кремля", але при цьому самі забувають про себе розказати, що являються колективним "хером путіна", яким він управляє, як хоче. Країну потрібно рятувати від них. Від всіх хто з часів незалежності проліз на наших горбах до держави. Подумайте про майбутнє України за яку віддали і продовжують віддавати життя найкращі її діти. Цей клан мафіозно-олігархічної системи може впасти лише у одному випадку, якщо повстане нація. А зміни в державі відбуваються, або швидко, або ніколи. Оберіть, для своїх дітей, що вам ближче. А план державних змін уже написаний українським серцем. Щоб світ нас почав поважати, треба бути рішучими і повністю ізолювати Росію від України. Все решта то пусті слова продажних холуїв.
Мій майдан триває!
Боже бережи велику Україну2757.png1f1fa_1f1e6.png270a.png

#Revedzhuk #Ukrainian #Republican #Реведжук #Українець #Республіканець #Революція_гідності #Україна #Київ #Майдан

У цьому відео чітко все видно, хто за що бореться від майдану і до сьогодні: https://youtu.be/N15-PyhFzl8  

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.