Блоги → Перегляд
Мітки Діалоги

УЧИТЕЛЬ І УЧЕНЬ

Понеділок, 16:17, 30.11.20

Рейтинг
7 0
Переглядів
299

0
0

ДІАЛОГИ

289

УЧЕНЬ.  Учителю, коли людина стає слугою Всевишнього Господа?

УЧИТЕЛЬ. До тих пір, поки людина повністю не очиститься від матеріальних думок, вона за своєю нижчою природою не вважається слугою Всевишнього.

290

УЧЕНЬ. Учителю, чи кожен міг поспілкуватися зі Всевишнім Господом, коли Він перебував на Землі?

УЧИТЕЛЬ. Коли Бог був присутній на Землі, Він ніколи не являв Себе усім. Лише незначна кількість людей була здатна зрозуміти, що Він – Верховна Божественна Особа. Невіруючим та звичайним людям Господь не відкривається, тому вони і вважають, що Його не існує.

291

УЧЕНЬ. Учителю, чи може людина зазирнути в майбутнє?

УЧИТЕЛЬ. Будь-яка істота, яка має матеріальне тіло, не може пам’ятати своє минуле життя, не може передбачити своє майбутнє життя та наслідки свого нинішнього життя. А це означає, що вона не може зазирнути в майбутнє.

292

УЧЕНЬ. Учителю, чим відрізняється духовна природа Всевишнього від Його матеріальної природи?

УЧИТЕЛЬ. Духовна природа Всевишнього Господа схожа на Сонце, а матеріальна – на хмарину. В матеріальному світі ми бачимо, що існують сонце, хмарини, а також різні зірки і планети. Хмарини можуть на деякий час затулити сонце, зірки і планети від нашого недосконалого зору, хоча насправді хмарини їх не затуляють. Так само і матеріальна природа не здатна приховати Всевишнього Господа від уважного спостерігача. Своєю внутрішньою силою Він робиться недоступним для сприйняття нерозумних людей.

293

УЧЕНЬ. Учителю, чи багато земних людей прагне до досконалості?

УЧИТЕЛЬ. Серед багатьох мільйонів і мільйонів людей дехто прагне до духовної досконалості у цій людській формі життя, а серед багатьох тисяч таких досконалих людей, навряд чи знайдеться декілька сотень, здатних зрозуміти істинну природу Всевишнього Господа.

294

УЧЕНЬ. Учителю, у чому полягає «чисте знання»?

УЧИТЕЛЬ. Воно полягає у тому, що жива істота являється підлеглою Всевишньому. Коли душа опиняється під впливом помилкових поглядів, які відділяють її від цього чистого знання, вона потрапляє під владу матеріальної енергії і стає нездатною усвідомити існування Верховної Божественної Особи.

295

УЧЕНЬ. Учителю, як проявляється матеріальна енергія у людській психіці?

УЧИТЕЛЬ. Ілюзорна енергія проявляється у подвійності бажань, жадібності та ненависті. Ті, кого ця подвійність та власне невігластво вводять в оману, вважають, що Верховна Божественна Особа є породженням грубих матеріальних енергій. Це призводить до того, що життя таких людей, котрі перебувають під впливом помилкових думок, проходить у подвійності – то ганьби, то честі; то страждання, то щастя; то чоловічого, то жіночого; то хорошого, то поганого; то в задоволенні, то в болю тощо. Їм властиві такі помилкові думки: «Я – найцінніший», «Я – унікальний», «Це моє», «Я власник цього будинку» і т.д. Ці помилкові думки формують помилкове его.

296

УЧЕНЬ. Учителю, чи здатна жива істота подолати природну подвійність?

УЧИТЕЛЬ. Для грішників, атеїстів, дурнів, шахраїв та крадіїв дуже важко подолати подвійність пов’язану з нечистими бажаннями, жадібністю та ненавистю. Лише та людина, яка живе, дотримуючись регулюючих релігійних принципів і чинить благочестиво, може здолати її.

297

УЧЕНЬ. Учителю, чи можна віруючій людині тісно спілкуватися з матеріалістично налаштованими людьми?

УЧИТЕЛЬ. Той, хто тісно спілкується з демонами або невіруючими, йде по шляху, який веде у найтемнішу область існування – у пекло.

298

УЧЕНЬ. Учителю, як утворюється матеріальне тіло?

УЧИТЕЛЬ. Воно народжується з відповідного насіння, потім росте, хворіє, старіє і помирає. А після смерті розкладається, гниє і перетворюється на земний прах.

299

УЧЕНЬ. Але ж у Біблії написано, до в день страшного суду всі мертві оживуть?

УЧИТЕЛЬ. Це лише езотерична алегорія, незрозуміла для не посвячених. У давні часи вона була потрібна, щоб спонукати людей до праведного життя. Вона не носить жодного зв’язку з природним станом речей, тобто з законами природи, тому що все, що відноситься до матерії підкоряється цим законам. Всевишньому не потрібно піднімати з могил матеріальний порох, бо для Нього нетлінною цінністю являється лише духовне тіло, душа.

300

УЧЕНЬ. Учителю, чи хворіє душа так само, як тіло?

УЧИТЕЛЬ. Душа не народжується в матеріальному світі і тому вона не росте, не хворіє, не старіє і не помирає. Вона твориться Вищою енергією Всевишнього.

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі