
Шановні друзі!
Коли 2 травня 1933 Адольф Гітлер заборонив у Німеччині незалежні профспілки, то напередодні, 1 травня, зорганізував по всій країні під патронатом держави грандіозне «Свято Праці». Подібними ж політтехнологічними прийомами користується зараз, як виявилось, і наш президент
В.Зеленський.
Він заборонив телеканали Путіна-Медведчука-Козака, але вже 08 лютого 2021 почав виконання саме їхньої ж політичної програми, внісши через особливо наближених до нього депутатів до Верховної Ради законопроєкт про припинення ре-українізації, шляхом скасування штрафів за нехтування Законом Про Державну Мову!!!
Цей одіозний законопроєкт, формальним співавтором якого є, зокрема, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, можна знайти на сайті Верховної Ради за реєстраційним номером 4638-2 отут:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc2
Те, що санкції за порушення Закону нібито «не скасовуються, а переносяться» (на три роки) не міняє нічого взагалі: три роки – це не місяць, пів року, чи навіть рік, це період часу у майбутньому, про який ми за існуючих умов взагалі не можемо говорити нічого певного.
Йде мова про те, що санкції за порушення Закону анігілюються, сам Закон, таким чином, перетворюється на фікцію або насмішку, ре-українізація – скасовується.
Це 100-відсоткове повторення політики
Януковича, тобто – виконання негласних вимог Кремля, які передаються
Зеленському, як колись
Януковичу через певних контактних осіб.
У це неприємно вірити, але
Зеленський став на шлях
Януковича. Програма, з якою
Зеленський та «слуги» ішли на вибори, полягала геть не в цьому: вони критикували недоліки політики
Порошенка, але не обіцяли Януковича-2 з «законом Ка-Кі».
Зеленський посягає на фундаментальні основи держави, однією з яких є державна мова. тим самим способом, що й
Янукович. За цих умов єдиною можливістю збереження країни уявляються негайні дострокові вибори.
21 лютого, на Міжнародний День Рідної Мови, об 11:00 біля офісу президента Зеленського розпочнеться пікет та мітинг із вимогою його негайної відставки.
Пікету передуватиме Круглий стіл, організатором якого є Координаційна рада із захисту української мови. Метою Круглого Столу є консолідація позицій суспільних сил, які реально хочуть врятувати Україну.
Запрошуємо всіх 21 лютого на 11:00 до Офісу президента на вулицю Банкову в Києві.
Пропозиції до Круглого Столу прохання надсилати електронною поштою особисто мені.
Подія та обговорення на Фейсбуці – отут:
https://www.facebook.com/chesna.mova/posts/465512098162345
З повагою,
Олексій Кляшторний,
співкоординатор КРЗУМіК
0638699516
ср, 10 лют. 2021 о 15:50 Сергій Мельничук <
serhiy211@gmail.com> пише:
Тема: “Судовий процес за позовом проти президента України Володимира Зеленського про порушення конституційного ладу застосування української мови як державно”
https://www.youtube.com/watch?v=T6PUiqnkURE
СПІКЕРИ
- Перший генеральний прокурор України, суддя Конституційного Суду України у відставці Віктор Шишкін.
- Співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов
- Правозахисник, лауреат премії імені Олекси Гірника, юрист Української всесвітньої правозахисної асоціації, - Сергій Мельничук.
--
Олексій Кляшторний,+380638699516
Коментарі