Блоги → Перегляд

Як шпигуну вбити оборонку?

Вівторок, 20:22, 02.03.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
717

0
0

Як шпигуну вбити оборонку?

Точніше як кацапстанським шпигунам убити військово-промисловий комплекс України? Так, щоб їх не повісили. Це робиться дуже красиво й під патріотичними гаслами: ми вводимо стандарти НАТО й, приміром, 14 липня 2018 року МВС підписує контракт з Airbus Helicopters на закупівлю 55 вертольотів моделей H225, H145, Н125 для МВС. В одеському авіаційному заводі розпочнуть ліцензійне збирання американських гелікоптерів Bell UH-1 Iroquois. Перший гелікоптер повинен бути виготовлений вже до 30-річчя Незалежності України, тобто влітку 2021 року. Проєкт фінансується за рахунок інвестиційних коштів. І українське вертольотобудування майже похоронено. Красіво? Безумовно!

Або, приміром, замість того, щоб будувати корвет в Україні, його замовляють в Туреччині. Або замість літаків Антонова купувати Airbus і Boeing. Або замість великої кількості якісних і дешевих катерів виробництва "Кузня на Рибальському" закупити мало й дуже дорогі американські катери й французькі. Красіве заривання гривень у пісок? Безумовно.

Схожа "свістопляска" почалася із закупівлею тактичного винищувача для потреб Повітряних Сил України. Щоб замінити Су-24, -25, -27, Миг-29. Спочатку розглядали бразильський штурмовик Embraer EMB 314 Super Tucanо. Це озброєний і легкоброньований навчальний літак. Навіщо платити чужинцям гроші? Взьміть L-29, добряче модернізуйте, й виготовляйте серійно з нашим двигуном. Де взяти електроніку й озроєння? А ви відвідайте при нагоді виставку "Зброя й безпека". Ви буде здивовані номенклатурою і пропозицією.

Потім говорили про закупівлю китайсько-пакистанського Chengdu FC-1 Xiaolong. Це глибоко модернізований МиГ-21. Навіщо платити гроші чужинцям? Візьміть той же МиГ-21БИС, добряче модернізуйте, й виготовляйте серійно з нашим двигуном. Де взяти електроніку й озроєння? А ви відвідайте при нагоді виставку "Зброя й безпека". Ви буде здивовані номенклатурою і пропозицією.

Потім говорили про закупівлю китайського L-15: Токсичний L-15 https://aeroabc.blogspot.com/2019/04/l-15.html Навіщо платити гроші китайцям і росіянам? Візьміть той же МиГ-19, добряче модернізуйте, й виготовляйте серійно з нашими двигунами АИ-222-25. Де взяти електроніку й озроєння? А ви відвідайте при нагоді виставку "Зброя й безпека". Ви буде здивовані номенклатурою і пропозицією.

Про закупівлю F-35 не йдеться. Адже нам їх не продадуть через аншлюс Криму, Донеччини й Луганщини Кацапстаном. Через війну. Через засилля шпигунів, ватників, корисних ідіотів, хохлов та іншої наволочі в усіх структурах кошерної української влади.

Віднедавна йдеться про закупівлю F-16. Дуже невеликої кількості. Адже грошей катма. Дорого коштує переозброєння на F-16, позаяк навіть покриття аеродромів і те доведеться нове покласти. Адже повітрозабурник у нього не має захисту від потрапляння сторонніх предметів. F-16, на відміну від F-35, не має якихось вирішальних переваг над кацапстанькими винищувачами родини Су-27, -35, -57.

У той же час українські державні авіаремонтні заводи почали виробництво, модернізацію, імпортозаміщення авіатехніки неукраїнського виробництва: L-39, МиГ-29, Су-24, Су-25, Су-27, Ил-76, Ми-2, Ми-8, Ми-24, Бе-12, Ту-124, аеродромнмих агрегатів тощо. Ступінь виготовлених нових деталей досягає багатьох відсотків по деяким типам. Якщо скласти ці відсотки, то виходить понад 100% нових деталей по всіх типах. Зрозуміло, що це не новий літак щороку, але цифри говорять самі за себе. Про спроможність і потужність національного авіапрому виготовляти нову техніку.

Так навіщо ж закуповувати F-16? Навіщо платити гроші за F-16, котрий не захистить нас від азіятів? Візьміть той же МиГ-29, або Су-27, добряче модернізуйте, й виготовляйте серійно з нашими двигунами. Це обійдеться принаймні втричі дешевше від закупівлі F-16. А якщо врахувати необхідність повної заміни аеродромної техніки, ремонтних технологій, логістики й вартість життєвого циклу, то економія понад 10 разів!

Висновок: для заміщення Су-24, -25, -27, Миг-29 авіапром України має всі можливості розпочати серійне виробництво глибокомодернізованих тактичних літаків на основі або Су-27 або МиГ-29.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі