Блоги → Перегляд

ОУН закликає до консолідації зусиль для відсічі Москві

Середа, 23:37, 07.04.21

Рейтинг
30 10
Переглядів
639

0
0

04_07_2021_06_10_pm_8DaYWS16zIb6JOSfpKmVS26WQxjSRftvzo3J5xwO.png

 

Закликаємо до консолідації зусиль для відсічі Росії

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців) із занепокоєнням констатує виразне намагання Кремля загострити ескалацію збройної агресії проти України як шляхом неприхованого нарощення російських збройних сил на кордонах з Україною, так і очевидною активізацією промосковської «п’ятої колони» всередині нашої держави.

Москва цілеспрямовано загострює становище на тимчасово окупованих територіях, влаштовуючи провокації, наслідками яких є смерті наших захисників.

Метою активізації агресора є посилення тиску на Україну, розпалювання внутрішніх конфліктів і непорозумінь та змушення української влади та наших союзників до поступок агресору.

В цих умовах закликаємо українців в Україні та в світі до максимальної мобілізації й консолідації зусиль для надання належної відсічі агресорам на політичному, інформаційному, дипломатичному і військовому рівнях.

Вимагаємо від відповідних державних органів України зосередити увагу на посиленні обороноздатності держави на рубежах з агресором та знешкодження агентури Кремля.

Необхідно закликати міжнародну спільноту до посилення санкцій проти московського агресора, виступити однозначно проти порушення територіальної цілісності України та втручання Москви у внутрішні справи нашої держави.

Провід ОУН (б)

Київ    2-го квітня 2021

Коментарі

Разом - переможемо!
+7

Слава Україні!
soloha .   23:51
+7

Слава Нації!
+2

Смерть ворогам!
ОУН(б) вже консолідується з ВО"Свободою". Разом провели останні бандерівські читання. Дадуть відсіч не тільки Москві, а і всім хто втручатиметься у внутрішні справи України, проти будь-якого зовнішнього управління, дадуть відсіч соросятам
+3

VIII Бандерівські читання https://svoboda.org.ua/media/videos/viii-banderivski-chytannya-ukrayinskyj-natsionalizm-v-suchasnomu-protystoyanni-usi-vystupy-i-dopovidi/266252/
+4

Слава Україні!
Героям слава!
+1

Заради святої справедливості мушу зауважити, що бандерівські читання, як загальнонаціоналістичний форум, ОУН проводила з ініціативи і активної участі свого членства, яке перебуває в ВО "Свобода", від часу їхнього існування.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі