Блоги → Перегляд
Мітки Молитва

Мої молитви за Україну і українців

Четвер, 18:35, 22.09.22

Рейтинг
2 0
Переглядів
331

0
0

Молитва перша

     Вислухай, о Дателю Життя, справедливу молитву мою, почуй моє благання, прихили вухо до мольби моєї з уст нелукавих.

     Від Тебе має вийти наше спасіння. До Тебе я взиваю, бо Ти слухаєш мене, о Дажбоже!

     Вороги наші кругом люто обсіли нас, замкнули своє жорстоке серце і насміхаються. Ось вони тільки й чатують, щоб на землю нас повалити і рясну здобич собі забрати.

     Встань, Господи, проти рашистів, як став Ти проти фашистів, повали їх нашою рукою, врятуй Своїм мечем наші душі від грішників, щоб не відлетіло життя.

     І Він почув мій голос, моє благання дійшло до вух Його. І прорік: «Здригнеться земля й захитається, бо запалав Я гнівом». І бухнув дим із ніздрів у Нього, і пожираючий вогонь із уст, що запалив вугілля. Він небо нахилив і чорна хмарина спустилася на землю. Він темряву зробив для нас покровом.

     І загримів Господь на небі, Всевишній подав Свій голос: «Пущу стріли Свої і орків розсиплю, і розжену їх. І визволю вас від ворога пекельного, від ненависників ваших. Вони на вас насіли за гріхи ваші, але Я стану підпорою для вас і визволю, бо за страждання тяжкі і незламність полюбив вас».

     О Дателю Життя, з милосердними Ти милосердний, з досконалими – досконалий, з чистими – чистий, з хитрими – обачний. Ти спасаєш люд покірний і принижуєш горді очі. Бо ти, о Господи, даєш Світло нашому світлу, освітлюєш, Боже, нашу темінь.

     З Тобою ми кинемося на загони ворожі, з нашим Богом перескочимо через мури, бо бездоганна Його дорога. Він – щит для всіх тих, що до Нього звертаються.

     Хто наш Бог, окрім Дателя Життя? Хто скеля, крім нашого Бога?

     Всевишній Господь підперізує нас силою і чинить досконалим наш шлях. Він наші ноги робить спритними і наші руки навчає до бою. Він дав нам щит Свого спасіння, Його десниця нас підтримує, і Його милість робить нас непереможними. Він утрамбував дорогу під нашими стопами, щоб ноги наші не спіткнулись.

     І ми поженемося за ворогами, наздоженемо їх – і не повернемося, поки їх не знищимо. Ми розіб’ємо їх, і вони встати не зможуть, вони впадуть ниць нам під ноги.

     О Боже наш, о Дателю Життя, Ти підперезав нас силою до бою, і ворогів наших завернув до втечі, і ненависників наших приборкав. Ми розітремо їх, мов порох на вітрі, неначе болото на вулиці, розтопчемо їх. Бо Ти, о Дателю Життя, наш Спаситель!

     Вони зняли крик, та нікому їх рятувати, бо Господь їх не слухав.

          Нехай живе Всевишній Господь, благословенна нехай буде наша Скеля, що спасла нас від ворогів, що підняла нас над тими, котрі повстали проти нас, що врятувала від ката і розбишаки.

     Слава, слава Всевишньому Господу! Алілуя! Амінь!


Молитва друга

     О Господи, о Дателю Життя, Ти добрий і праведний, навчаєш грішників і напоумляєш покірливих на правду й світлий путь.

     Усі стежки Господні – милість і правда для тих, що бережуть Його Ім`я.

     Заради імені Твого відпусти гріхи наші, бо вони великі.

     Хто він, той народ, що Господа боїться і правильну дорогу має вибрати?

      Це ми, українці, чий рід ніколи не перерветься і хто зазнає щастя на рідній прабатьківській землі. А Він, Всевишній Господь, звільнить з кандалів наші ноги і виведе з пітьми тісної.

     О Господи, зглянься і змилуйся, поглянь на наше горе і відпусти всі наші гріхи. Глянь, яка безліч ворогів-орків, і якою вони ненавистю лютою ненавидять нас. Збережи наші душі й спаси нас, щоб ми швидко оправились і достойну відсіч дали ворогам нашим і нашим ганьбителям.

     О Дателю Життя, о Дажбоже, нехай Твоя правота й досконалість зберігають нас. Визволи Україну від усіх її скорбот. А ми, поклавшись на Тебе, не захитаємось в правді своїй.

     Слава, слава Всевишньому Господу! Алілуя! Амінь!

 

Молитва третя

     Всевишній Господь – наш помічник. Він підживлює наші душі, веде нас по стежках правдивих. Навіть йдучи долиною темряви, ми не боїмося лиха, бо Він з нами.

     О Дателю Життя, Ти готуєш для нас стіл переможців. Наша земля – Господня земля, а її мешканці – Господні діти. Прихильність Твоя дає нам підтримку.

     Хто на гору Господню зійде, на Київські пагорби, і захоче їх знищити?

     Не стоятимуть орки на святому місці! Наші безвинні руки й чисті серця здолають їх. Бо Твоя правда і досконалість нас зберігають.

     Визволь Україну, о Дажбоже, від рашистської наволочі!

     Слава, слава Всевишньому Господу! Алілуя! Амінь!

 

Молитва четверта

     Випробуй нас, Господи, випробуй немов вогнем наше нутро й наше серце.

     Ми ходимо по Твоїй правді, з людьми лукавими не сідаємо і не спілкуємося з підступними. Ми ненавидимо зборища злочинців і з грішниками не радимось.

     Ми любимо, о Боже, оселю Твого дому, місця перебування Твоєї слави.

     Не губи з грішниками наші душі і наше життя з кровожерами, руки яких на злочин готові, а уста – пристанище нечистот.

     Ми ж у нашій невинності ходимо; спаси нас і зглянься над нами.

     Насідають злочинці на нас, щоб жерти наше тіло, але вони спіткнуться й упадуть. Якою б облогою не ставали проти нас, не настрашиться наше серце і під час війни з Іменем Твоїм на устах будемо боронитися. Наші голови гордо піднесені на ворогів.

     Не ховай обличчя Свого від нас, не відпихай народу Свого в гніві. Ти – наша поміч, не відкидай нас і не залишай нас, Спасителю. Не видай нас на поталу рашистам, бо проти нас стали свідки брехливі, які палають насильством.

     Нехай відважним буде наше серце!

     О, Дателю Життя, не погуби нас з грішниками, з тими, що чинять беззаконня, що на словах мирні з ближніми своїми, коли на серці затаїли зло.

     Воздай їм, Господи, за їхніми ділами, за злобою вчинків їхніх. За ділами рук їхніх дай їм,- поверни їм те, що вчинили. Зруйнуй їх і більше не відбудуй.

     О Боже наш, Ти сила народу Свого і рятівна його твердиня, тому і вихваляємо Ім`я Твоє у своїх молитвах.

     Слава, слава Всевишньому Господу! Алілуя! Амінь!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі