Блоги → Перегляд

Націоналісти впевнено нарощують свою підтримку у Європі.Черговий успіх французьких націоналістів: на виборах до парламенту – 13,7%

Вівторок, 15:26, 12.06.12

Рейтинг
3 0
Переглядів
995

0
0

Французькі націоналісти з Національного Фронту Франції отримали 13,7% голосів та посіли третє місце в підсумку першого туру парламентських виборів, що відбулися в неділю 10 червня 2012 року у Франції.

Соціалістична партія чинного Президента Франсуа Олланда отримала 35,2% голосів. Стільки ж французів підтримали "Союз за народний рух" Ніколя Саркозі.

За об'єднання "Лівий фронт" проголосували 6,8% французів. Партія "Європа Екологія – Зелені" здобула 4,9%, а Демократичний Рух (Модем) – 1,6%.

Парламентські вибори у Франції засвідчили, що Національний Фронт Франції став третьою силою в країні. Все більше французів віддають свої голоси за націоналістів на противагу лівим та популістським партіям.

Успіх Національного Фронту демонструє всій Європі невідворотність повернення європейських націй до своїх історичних коренів, нагальність для європейських націй питання збереження своєї ідентичності, національних цінностей і традицій, без чого неможливе досягнення соціальної справедливості та економічного процвітання. Явка в першому турі склала 59% виборців. Другий тур парламентських виборів відбудеться 17 червня 2012 року. За його результатами будуть розподілені 577 мандатів у нижній палаті парламенту Франції.

Довідка: Очільниця "Національного Фронту" Марін Лє Пен стала автором найбільшої несподіванки на виборах президента Франції 22 квітня 2012 року. За неї проголосували 18% виборців. Таким чином вона лише на 8% поступилася чинному президенту Франції Ніколя Саркозі.

Здобувши близько двадцяти відсотків голосів, Марін Лє Пен стала третьою із рекордною для партії, яку вона очолює, підтримкою.

"Незважаючи ні на що, французи з честю, сміливістю й гідністю довели сьогодні, що вони є елітою.

Ми всі разом повинні зруйнувати монополію двох партій, що представляють банки, фінанси, багатонаціональні компанії, котрі залишають людей напризволяще. Ми підняли на найвищий рівень національну ідею", – зазначила лідер французьких націоналістів.

Хочу додати, що це найкращий результат Національного Фронту за останні 15 років!!! 

Коментарі

> Все більше французів віддають свої голоси за націоналістів на противагу лівим та популістським партіям.

15% проти 71%? Вибачте, але це надто мало для таких тверджень. Не думаю, що при такій швидкості розмноження тамтешні націоналісти переплюнуть соціалістів.
Вибачте, але ви не володієте елементарною статистикою!!!У 2007 році Національний Фронт підтримало лише 4,3% виборців, сьогодні підтримка зросла до 13,7%.Тобто підтримка зросла більше ніж у 3 рази, в той же час партія Саркозі втратили більше 6%, а Обєднані ліві втратили - 3%.
0

Ну так вони досягнуть певного насичення, і ріст припиниться. У них там НЕфранцузи розмножуються з щаленою швидкістю, як і у всьому світі. А вони за націоналістів голосувати не будуть.
+1

а щого ви взяли що ріст припинився?на мою думку він досягнув тільки фази ескалації. На мою думку саме питання мігрантів і активізує французів голосувати за націоналістів
0

Так, тільки воно їх і мотивує. І правильно робить. Боротись з ними треба, я згоден. Просто після того що я бачив в Неаполі, Римі і Парижі я не вірю, що імігранті зможуть поставити на місце. Їх і так багато, а вони ще й розмножуються дуже швидко і починають вимагати прав. А демократична система виборів їм їх надає.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.