Вівторок, 15:22, 24.09.13

Рейтинг
6 0
Переглядів
2704

0
0

Перебуваючи на південному сході України, почув розмову кількох російськомовних про те, що ось СРСР розпався, заводи розікрали працювати немає де... проходить з десятко хвилин і між ними йде мова що десь в їхньому с.м.т хочуть побудувати завод і як це буде погано для екології і для їхнього здоров'я. Що треба не дати олігархам гробити їхнє здоров'я.

Такі парадоксальні розмови можна почути і на заході України і будь-де. З одного боки люди плачуться, що нема роботи, з другого боку не хочуть мати під боком якісь серйозні підприємства.

Те ж саме із сланцевим газом, що дає можливість утворити робочі місця і врятувати депресивний район, проте через гіпотетичну шкоду місцеві політики не хочуть щоб це виробництво велося у них, бо для дітей шкідливо. Самі ж діти виростають і найчастіше надають перевагу жити в забрудненому великому мегаполісі і заробляти гроші там, ніж жити в екологічно чистих селах у безгрішші.

Власне потрібно розуміти, що без промисловості ми приречені жити на рівні країн третього світу. І за все доводиться платити. Потрібно визначатися: хочемо жити багато, в розвиненій країні чи жити бідно в індуіструально-відсталій країні. Потрібно добиватися не заборон на будівництво промилових об'єктів, а на їхню безпечність, щоб власники встановлювали фільтри і т.п. Нажаль більшість крику навкого того ж сланцевого газу, створюється не так заради екології як заради піару політиків. При чому як на сході так і на заході країни. Ту ж свободу в цьому питанні я не розумію. В дечому політсила мені симпатична, але в дечому варто більше продумувати свої дії і позиції.

Донецькі прийшли до влади не тому, що за ними стояла Росія і що вони такі хороші били себе в груди за російську мову і спекулювали на цій темі, а тому що за ними гроші і олігархи, які наживаються на цьому регіоні. Власне час бідних політиків 90-х пройшов. Лише розвиваючи власні регіони і тим самим збільшуючи власні фінансові можливості інші регіони зможуть усунути тих же донецьких.

Коментарі

Двадцять років фактичного неробства, безсумнівно, даються взнаки. Людина - це така тварюка, яка швидко забуває всілякі негаразди, однак добре памятає все хороше та приємне.
Дійсно, за совєтів платили мало, але й коштувало все копійки. Добре заробляли лише відчайдухи - льотчики, шахтарі та працівники отруйних виробництв. І, звичайно ж, перехід від тодішнього "благополуччя" до неможливості працювати був шоковим. Але, виявляється, і так можна жити - за півтора-два десятиліття люди призвичаїлися. Тепер усе ліньки... Важко!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі