Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Субота
00:21
15.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
Пане Дмитре! А вам пора уже в Ізраїль! Ви всіх звинувачуєте у сіонізмі, хоча самі ведете себе як сіоніст, тобто хочите "пусту теорію" продати за гроші!

Пане Дмитре! А як називається психічний стан, який у вас зараз? ВИ ЗАЯВЛЯЄТЕ, ЩО МАЄТЕ ДІЄВУ МЕТОДИКУ ПО БОРОТЬБІ З РАКОМ, КОЛИ ВСЯ СВІТОВА МЕДИЦИНА І ДОСІ НЕ МОЖЕ НІЯК ПОБОРОТИ РАК, А ВИ МОЖИТЕ! АЛЕ ТАК НІКОГО НЕ РЯТУЄТЕ І НЕ ПРОПОНУЄТЕ СВІТОВІЙ МЕДИЦИНІ СВОЮ МЕТОДИКУ! Я ВЖЕ СКІЛЬКИ РАЗ ЗАДАЮ ЦЕ ПИТАННЯ, А ВИ ПАНЕ ДМИТРЕ, ЯК ЗАВЖДИ ПЕРЕВОДИТЕ ТЕМУ І ТИПУ НЕ БАЧИТЕ ЦЕ ПИТАННЯ! НЕ МОЖИТЕ ДАТИ ВІДПОВІДЬ, І У ВАС НАСПРАВДІ НЕМАЄ ЦІЄЇ МЕТОДИКИ, ТО СКАЖІТЬ, ЩО ЗБРЕХАЛИ, І ВИ БРЕХЛО! БО ВАС ВСЕРЙОЗ КІЛЬКА ЛЮДЕЙ, ЩЕ СПРИЙМАЮТЬ І ПИШУТЬ КОМЕНТАРІ, А ТАК ІНШІ, УЖЕ НЕ ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ НА ВАС, БО У ВАС ВЖЕ ЗАШКАЛЮЮТЬ ОЗНАКИ ПАРАНОЇДНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ. ЩЕ Й СВОЄЮ ЗАЯВОЮ ПРО МЕТОДИКУ БОРОТЬБИ З РАКОМ, ВИ ПІДІГРІЛИ ЦІ ПРИТАМАННІ ВАМ ОЗНАКИ!

І нарешті, побачуть вже ваші читачі, вашу славнозвісну новизну, а то люди втомилися просити у вас опублікувати її???

П'ятниця
15:45
14.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
Вова, може ти чув, що є таке у психіатрії, як АКЦЕНТУЙОВАНІ ОСОБИСТОСТІ?
То це люди, чия поведінка коливається навколо межі норма-хвороба. Якоаз це ти і яскраво демонструєш. Причому амплітуда цх коливань постійно зростає, та ще й з явним ухилом у патологію.
Швидше б тебе ФРН визнала фольксдойчем та надала притулок. Це я тобі не ворог, а навпаки - турбуюся. Бо у них там божевільні набагато комфортніші, ніж у нас - читав про це фахову л-ру. І навіть у палатах розміщають зо вибором.
Так що всіх благ!

П'ятниця
14:40
14.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
ПАНЕ ДМИТРЕ! А ЧОМУ ІНШІ ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ ПРОЧИТАТИ ВАШУ ТЕОРІЮ? ЧОМУ? ОПУБЛІКУЙТЕ ДЛЯ ВСІХ!

ПАНЕ ДМИТРЕ! ВАШЕ БАЧЕННЯ ЕКОНОМІКИ Є ХИБНИМ! БО БЕЗ РОЗУМІННЯ ПОНЯТТЯ РЕСУРСІВ, НІЯК НЕ МОЖНА ПОКРАЩИТИ ЕКОНОМІЧНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ! І ЦЕ Я ВАМ КАЖУ ЯК УКРАЇНСЬКИЙ НІМЕЦЬ! ЯКЩО Я САМОДУР, ТО ВСІ ЛЮДИ НІМЕЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОСТІ, ВИХОДИТЬ ПО-ВАШОМУ ДИБІЛИ! ЯКІ НІЧОГО НЕ РОЗУМІЮТЬ В ЕКОНОМІЦІ. ДА! ПРОГРАТИ ДВІ СВІТОВІ ВІЙНИ, І ВСЕ ОДНО ВИЙТИ В ЛІДЕРИ ПО ЕКОНОМІЧНОМУ ДОБРОБУТУ, ТО ТАКЕ! ПАН КЛЕЦЬ КРАЩЕ ЗНАЄ, ЯК ЗРОБИТИ КРАЩЕ, АНІЖ ТІ "БОШИ".

ПАНЕ ДМИТРЕ! У МЕНЕ В РОДНІ БУЛИ ПРАДІДИ НІМЦІ, ЯКІ СЛУЖИЛИ У ЛАВАХ ВЕРМАХТУ І "СС", І ЧЕРЕЗ ПОХОДЖЕННЯ З ВОЛИНСЬКИХ НІМЦІВ, Я МАВ І МАЮ КЛЕЙМО НАЦИСТА І НЄМЧУРИ, АЛЕ ЗНАЄТЕ, Я НЕ ОБРАЖАЮСЯ НА ЦЕ, НЕ ОБРАЖАЮСЯ, ЩО МЕНІ ПРОЦЕС РЕПАТРІАЦІЇ ЗАТРИМУЮТЬ, ЧЕРЕЗ ТЕ ЩО БУЛИ РОДИЧІ В ЛАВАХ СС І ТИПУ ВОНИ ВЧИНЯЛИ ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ, КОЛИ МОВЧАТЬ ПРО ЗЛОЧИНИ З БОКУ США, БРИТАНІЇ ТА СРСР. Я ГОРДЖУСЯ СВОЇМ ПОХОДЖЕННЯМ, ТАК ЯК КОЖЕН ІНШИЙ СВОЇМ (УКРАЇНСЬКИМ, БАНДЕРІВСЬКИМ, ПОЛЬСЬКИМ, ЄВРЕЙСЬКИМ ТА ІНШИМ). АЛЕ ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ ПАНЕ ДМИТРЕ, ЩО ПОСТІЙНО ПОТРІБНО ЗГАДУВАТИ ПРО МОЄ ПОХОДЖЕННЯ, І ВСЕ СПИХУВАТИ НА НЬОГО. ВИ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ПЕРЕВОДИТЕ ВСЕ НА НОВУ ТЕМУ ВІД ТЕМИ, ЯКА ВКАЗАНА В СТАТТІ. І ДО РЕЧІ ВИ НЕ ДАЛИ ВІДПОВІДІ НА ПЕРШІ ПИТАННЯ! ЧОМУ ВИ НЕ РЯТУЄТЕ СВОЄЮ МЕТОДИКОЮ ЛЮДЕЙ ВІД РАКУ, ВИ Ж ПИСАЛИ, ЩО МАЄТЕ СТОВІДСОТКОВИЙ МЕТОД ПО БОРОТЬБІ З РАКОМ? ЩО БІЛЬШЕ НЕ МАЄ ХВОРИХ НА РАК? ЧОМУ ЇХ НЕ РЯТУЄТЕ І НЕ ПРОПОНУЄТЕ СВІТОВІЙ МЕДИЦИНІ СВІЙ МЕТОД???

П'ятниця
08:35
14.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
вова, бачу, в тебе тут є кілька щирих однодумців. То, може, це у вас ще і не явне божевілля, а все ще вдосконалення мислення тваринного плюс більшовицьке самодурство.
Я ж тобі ДВІЧІ пропонував надати цей текст! Однак ти щоразу відверто від нього ВІДМОВЛЯВСЯ. Можеш це прочитати, тільки не видаляй. А зараз відверто звинувачуєш мене, що я цей текст ПРИХОВУЮ?!?!?!
Ну зовсім ні совісті, ні сорому!!!
Потім я тобі не раз вказуавав, що для його розуміння потрібно НАПЕРЕД ВНИКНУТИ в діамат, політекономію, теорію систем, причинність. Для початку хоч би це.
Але ти і слова ці вперше чуєш. Та все одно вважаєш, що я дурень і невдаха. Бо українець. Тільки маскуєш це своє фашистське переконання тим, що, мовляв, все те хибне, чого ти не розумієш.
Тож за таких твоїх вихідних позицій з тобою принципово неможливо спілкуватися, а лише тупо й покірно погоджуватися з тобою у всьому і вся. Що я й роблю.
Хоч є інший, ГАРАНТОВАНИЙ вихід з цього твого усвідомленого самодурства. Це платити тобі за результатаими твоєї праці для суспільства. Бо тільки тоді ти швидко станеш людиною ПОРЯДНОЮ.
Проте, на жаль, українці УСВІДОМЛЕНО і ЦІЛЕСПРЯМОВАНО створили у нас НАЙКРАЩІ УМОВИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ НАЙГІРШИХ. Тому ЛЮДИ ПРАЦІ просто змушені мовчки терпіти все самодурство ІСТОТ СПОЖИВАННЯ.
То і я тобі не перечу. Тільки не лізь зі своїми гидкими коментами у мої тексти.
Все ж бажаю тобі одужати ще у цьому житті.

Четвер
22:41
13.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
Це ви ворог науки! Бо "пусту" теорію "толкаєте", як новизну! І то її ніде не можна прочитати в повному обсязі, вона не опублікована, не захищена, а її ідеї розкритиковані іншими науковцями перед якими ви її захищали (відео того вашого виступу раніше скидав). ТО ЯК ДАЛІ ПРО НЕЇ МОЖНА ГОВОРИТИ, ЯКЩО ЇЇ НА ЯВУ НЕМА, А ТІЛЬКИ НА СЛОВАХ Є? ПРО ЩО ДАЛІ ГОВОРИТИ???

Четвер
22:00
13.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
Вова, чого ти так щосили прагнеш бути свідомим ворогом науки?
Просто гидко читати.

Четвер
21:49
13.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
Пане Дмитре! Я не про "придворних" науковців зазначав. Нині є так звані меценати, які вкладають у науковців, від винаходів яких справді буде користь і прибуток! Але їх дуже мало, тому більшість молодих українських науковців, після міжнародних виставок винаходів, запрошують в США, Канаду, Британію, Німеччину, Швецію. Але я розумію, коли фінансують приватні меценати у науковців, які справді створюють корисні винаходи і корисні моделі, а не в псевдо новаторів з їхньою "пустою" як золотий запас України - теорією!

Четвер
16:33
13.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
Вова, а наші офіційні, придворні науковці так і роблять, як ти оце кажеш.
Можеш сам поцікавитися, за що їм дають звання і титули та яка з їхніх досліджень користь населенню.
Про науку я вже мовчу, бо це для радлюдей просто образа.

Четвер
12:26
13.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
Пане Дмитре! Я розумію сенс інвестувати у науковців, які створюють нові винаходи, корисні моделі, які поліпшать життя іншим людям! А допомагати псевдо "теоретику-новатору", теорію якого взагалі у повному обсязі не можна прочитати, яка не опублікована, не захищена, ідеї якої повністю розкритиковані іншими науковцями (відео того вашого виступу перед науковцями, я скидав раніше), чесно не хочеться, ще й після того, як автор принижує та ображає всіх своїх читачів! Чесно! Такі новатори науці (будь-якій) не потрібні, бо по вашому принципу, кожен другий може написати дурну теорію, не підтверджену практично, і казати, що він новатор-науковець!

Середа
17:53
12.08.20
Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!
Панове заздрісники та вороги укрновизни, в Україні є тисячі й тисячі новаторів.
То чому ж ніхто з вас навіть подумати не хоче про їхню результативну підтримку?!
Та тому, що ви тупо й продажно корчите із себе патріотів і порядних громадян. А насправді ви усвідомлена погань, дармоїди та паразити.
Справді, ви успішно і радісно вкорочуєте життя укрноваторам. Але вони при цьому помирають ІЗ ЧИСТОЮ СОВІСТЮ.
А ви здихаєте, ЯК СКАЖЕНІ ПСИ.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.