Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Середа
09:20
21.10.20
29 років укрнезалежності - річниця чи роковини?
Пан Клецман! Я не вимагаю від вас нічого, ви маєте повне право відмовитися, як кажуть давати свідчення. Проте пан Клецман! Не забувайте, що ви зарвалися! Бо ви на кожному кроці розказуєте, як ваша новизна має всім допомогти, але вона не опублікована і в її "правді" неможливо переконатися. Але ви нею всіх громадян України охрещуєте "укрпридурками" та "ліберало-самодурами" (на це типу у вас є право, і ви вважаєте, що це правильно, а мене звинувачуєте у вимаганні, добре, що тої "новизни" вашої не читав, а то б гроші вимагали і брехали, що я обманом у вас заволодів вашою працею!), коли навіть не можете дати відповідь на просте локальне питання, про вашу "новизну" та футбольорів. Де ваша честь науковця??? Але, який "науковець" (одна праця за 30 років, і та не опублікована і не захищена!), така й честь! Ви пан Клецман маєте повне право відморозитися, як зазвичай від відповіді (хоча на сайті ультрасів колишнього фк "Дніпро", ви були готові викласти своє рішення цієї проблеми, то чого ви тут боєтеся це зробити?), але цим же ви підтвердите свій статус "пустомелі" і особи, яка типу страждає "комплексом невизнаного генія", і через який боїться дати конкретну відповідь! Рішення за вами пан Клецман!

Вівторок
22:09
20.10.20
29 років укрнезалежності - річниця чи роковини?
вово, а яке право взагалі ти маєш хоч щось від мене вимагати?
Чи це у тебе така юриспруденція бандитська?

Вівторок
15:02
20.10.20
29 років укрнезалежності - річниця чи роковини?
А для чого вона мені? Пане Клецман, я працюю у сфері юриспруденції, і я добре розумію, що будь-яка наукова робота - це результат інлектуальної діяльності, конкретного автора/авторів! Які в першу чергу мають на це авторське право. А знаючи вас пан Клецман, і взявши у вас цю "новизну" почитати, то б ви з мене вимагали гроші, або робили б наклепи, що типу я погань у вас обманом видурив вашу безцінну, єдину, унікальну наукову роботу світового, та якого бл..ь там планетарного - галактичного значення! Тому, як кажуть в Одесі: "Оно мне надо!". Тому я вам неодноразово зазначав, щоб ви самі опублікували свою працю або хоча б на своєму блозі!

Це з вами пане Клецман ризиковано мати справу! Бо ви себе ведете, як шарлатан та пройдисвіт, який всім обіцяє, що своєю "новизною" допоможе всім, але тільки коли у нього куплять його "новизну", яка ще є неопублікованою!!!

Ви дасте відповіді, на мої питання в попередньому коменті? І нарешті дасте відповідь, як ваша "новизна" має допомогти "украм-футбольорам" у боротьбі з "капіталістичними футбольорами", як ви зазначали?!

Вівторок
14:18
20.10.20
29 років укрнезалежності - річниця чи роковини?
То чому ж ти двічі відмовлявся від неї, коли я пропонував її надіслати?
Непевний ти чоловік, вово.
А з такими взагалі ризиковано мати справу.

Вівторок
13:35
20.10.20
29 років укрнезалежності - річниця чи роковини?
Пан Клецман! Це ви можете байдикувати, бо на пенсії, а я ні! Бо вже ні в школі, ні в університеті не вчуся, а тільки Arbeiten, та й пан Клецман, я мало вірю, що доживу до тієї пенсії!

Пан Клецман! Щоб мати 6-7 Нобелівських премій, треба написати не лише одну працю, як ви, а з добрий десяток (як мінімум). За 30 років, ви це цілком могли зробити! То що ви там робили у "позаробочий час", як ви зазначали, це тільки знаєте ви! Бо написати за 30 років одну працю, та ще й за цей весь час не заробити гроші на її публікацію, то... В Німеччині вас за таку б..ть активну роботу, назвали "недонауковцем", бо ліниві, як сіоніст, хоча ви ним є!

Ви типу "опанували" діамат та політекономіку, але несете таку ЄРЕСЬ, що без ресурсів і технологічного прогресу можна покращити економічний добробут країни! М-да!!!

Мені колода на голову не падала, щоб я хотів, щоб ви на мене працювали! Я не вимагаю, щоб ви мені особисто, щось скидали, я кажу, щоб ви у себе на блозі пояснили, як ваша "новизна", має допомогти "украм-футбольорам" у боротьбі з "капіталістичними футбольорами", як ви зазначали. Ви ж там мені раніше хотіли втюхати всю свою новизну, а тут не можете дати відповідь на локальне питання у себе на блозі!

Вівторок
12:08
20.10.20
Знакомьтесь: три мировых революции современности
Добавил фактаж по Второй мировой революции

Понеділок
18:44
19.10.20
Запровадження вільної економічної зони на Донбасі знімає відповідальність з РФ, як з країни-окупанта
Шановний друже, а чи не досить вже шаблонно ліпити ворогів з найближчих сусідів? З таким підходом ми навряд чи зможемо колись досягти хоча б мацюпусінького прогресу. Згоден, у схроні можна просидіти все життя, але кому потрібне таке життя?
Кожен наслідок має свою причину. Існує причина і того, чому ми втратили Крим і чому розпочалася війна на сході України. Можливо ця причина не у комусь, а в нас самих, українцях? Можливо ми самі не вміємо дружити, самі не вміємо мирно співіснувати, самі створюємо собі проблеми та ворогів?
Ви розумна людина, подумайте над цим. У житті не існує нічого простого, а що на перший погляд здається простим і елементарно зрозумілим, при більш поглибленому аналізі виявляється досить складним та неоднозначним.

Понеділок
16:15
19.10.20
29 років укрнезалежності - річниця чи роковини?
вово, не підлизуйсятак явно - мені із сестрою нобелівських премій вистачить штук 6 - 7.
І ще, вово, мені вже 71-й рік іде, а ти же вимагаєш, щоб я на тебе працював. Неспортивно якось.
І щодо суті нашої новизни. Вона, в основному,ТЕОРЕТИЧНА. Зате стосується ВСІХ видів людської діяльності.
Тому теоретично існує стільки її прикладних методик, скільки й цих видів діяльності. Я ж описав лише кілька ПРИКЛАДНИХ з них.
А основну тобі можу надати тільки після того, коли ти хоч трохи опануєш діамат і політекономію. Так що вчись, не лінуйся. Все одно ж байдикуєш.

Понеділок
15:48
19.10.20

Понеділок
15:28
19.10.20
29 років укрнезалежності - річниця чи роковини?
А ви пан Клецман, так arbeiten, що світу білого не бачите! Запрацювалися ви наш "новатор", он уже сидячи на сральнику отримуєте 25 Нобелівську премію! А як всім на планеті добре стало від вашого новаторства, що більше немає бідних та хворих людей! Парадокс це пан Клецман, бо тільки справжній "дармоїд та паразит" буде називати інших - дармоїдами та паразитами! Бо що ж то за науковець, який не захистив ні однієї своєї праці, та ще й не опублікував? Правильно! ДАРМОЇД-НАУКОВЕЦЬ!!!

Пан Клецман, що вам втрачати, ви ж поясните всього то як "украм-футбольорам" виграти у "капіталістичних футбольорів"! Я ж не допитуюся і не вимагаю тої вашої головної новизни!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.